PříhlášeníRegistraceKošík: 0 Kč

Digitální fotoaparáty

Digitální fotoaparáty

Digitální fotoaparáty
Vítejte v patře Digitálních fotoaparátů - v patře, které Vám nabízí celou řadu fotoaparátů, digitálních kompaktů, digitálních zrcadlovek, příslušenství k nim pro Váš volný čas, ale i produkty pro Váš ateliér: reflektory, blesky, propojovací zařízení, stativy apod.

Proč u nás nakupovat?
- stálý dohled nad stavem Vašich objednávek až po jejich úplné vyřízení
- široký výběr zboží ve všech patrech a rychlá dostupnost zboží
- skvělé ceny - nižší než v běžných obchodech
- v každém patře se o Vás starají odborníci, kteří rádi poradí
- vysoký standard všech služeb vč. dovozu zboží až do domu
- rychlé vyřízení splátkového prodeje přes internet - bez doložení příjmů a bez navýšení!

Novinky
Doporučujeme
Vyšívací stroj Brother - profesionální výšivka Váš úspěch v podnikání ve výjimečné ceně v omezený čas
Šicí stroje, overlocky - Lucznik
Šicí stroj Lucznik 419 Milena
Aktuální novinky
Využívate-li digitální systém jednookých zrcadlovek Olympus E-System, potom Vás nepochybně zaujme dnešní nabídka. Nabídka našeho e-shopu zahrnuje výkonné elektronické blesky FL-50 určené speciálně pro digitální fotoaparáty. Co tyto blesky nabízejí? Především blesky si můžete nastavit opravdu podle Vašich potřeb. Blesky umožňují řadu nastavení, synchronizaci na krátké časy závěry a též tyto blesky mají širokou nabídku příslušenství. Blesky FL-50 podporují speciální režimy blesku Olympus Super FP, které rozšřižují kreativní možnosti fotografa. Režim Super FP aktivuje blesky v okamžiku otevření závěrky a deaktivuje je v okamžiku uzavření závěry. Díky této skvělé vlastnosti mohou být blesky využité i při těch nejkratších časech závěrky. Navštivte stránku Olympus FS-FL-50R blesk a dozvíte se více.
Digitální zrcadlovky Olympus E-420 Body má rozlišení 10.0 mil. bodů, live MOS snímač s funkcí Live View. Tyto digitální zrcadlovky jsou vybavené řadou skvělých funkcí a displejem 2.7" HyperCrystal II LCD. Funkce digitální zrcadlovky rozpoznání tváře (Face Detection) zajistí dokonale zaostřené a exponované osoby. Uživitalé této digitální zrcadlovky ocení rovněž i antiprachový systém, vestavěný blesk či senzační BEZDRÁTOVÉ OVLÁDÁNÍ (!) a řízení blesků pro dokonalé nasvícení objektu. Digitální zrcadlovky E-420 nabízejí 28 expozičních režimů pro každou situaci, obrazový procesor truePicII a spoustu dalšího skvělého vybavení. Navštivte kartu produktu a zakupte si Olympus E-420 Body.
Z našeho patra Digitální fotoaparáty přicházíme s nabídkou na fotoaparáty Casio. Tyto fotoaparáty se pyšní 8,1 milionem efektivních bodů, trojnásobným optickým a čtyřnásobným digitálním zoomem. Digitální fotoaparáty Silver Exilim potěší také DSP stabilizátorem obrazu a objektu nebo stabilizátorem video záznamu. Tyto fotoaparáty mají LCD displej 2,6 (66mm) se 115 000 bodů. Tyto digitální fotoaparáty mají řadu vynikajících funkcí, kterými své uživatele rozhodně potěší. Navštivte stránku pro digitální fotoaparáty CASIO EX Z9 SILVER EXILIM ZOOM, a dočtěte se další informace o tomto produktu.
Prodáváme
Vyberte si z bohaté nabídky produktů pro vaše hobby, volný čas i domácnost. Vybrané produkty vám dodáme až do domu nebo do vámi určeného místa. Vybírat můžete v internetovém obchodě Ráj-šití.cz, kde naleznete širokou nabídku pro šicí stroje, overlocky i příslušenství pro nové i staré šicí stroje. Součástí internetového obchodu Ráj-šití.cz je i kategorie galanterie, žehlící lisy a mandly. Pro ty, které zrovna nezajímá šití a šicí stroj, ale naopak moderní vychytávky do domácnosti, je tady internetový obchod OK-produkt.cz. Na stránkách OK- produkt.cz naleznete robotické vysavače, bezdotykové koše i antibakteriální vysavače. Pokud chcete mít cenné věci v bezpečí, budete potřebovat trezory stěnové, trezory nábytkové či trezory na zbraně. Na OK-obchod.cz vám jistě poradí OK poradna, ve které naleznete spoustu užitečných odkazů.


Akční nabídka
TOP 10
Šicí stroj Lucznik 510 Anna
Trezory, udírny, robotické vysavače - OK produkt


iRobot
 
Copyright 2006 © OK business, s.r.o.
Svatopetrská 35/7, 617 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena
OK obchod.cz, Ráj-šití.cz, OK-produkt.cz, OK business, Lucznik.cz, Mandly, Alfa-proj.cz, Šicí-stroj.cz, Zh-bren.cz

TOPlist