PříhlášeníRegistraceKošík: 0 Kč

Dům, dílna

Dům, dílna

Dům, dílna
Vítejte v patře, jehož široká nabídka uspokojí příležitostné kutily i profesionály. Patro, kde zakoupíte Hobby zařízení i Profi vybavení - vše pro Vaši dílnu, pro Váš dům či byt. Nářadí od aku, brusky, vrtačky, pily až po soustruhy, příslušenství a sady. Nářadí světoznámých značek a výrobců jako např. Bosch, Narex, Husqvarna, známá Gola atd. Vybírejte hobby nářadí či profi nářadí: akumulátorové nářadí, brusky, měřící technika, stříkací pistole, vysavače, nůžky, míchadla, kompresory, vrtačky, pily, a další. Máte-li zahradu, potom Vás potěší nabídka kategorie Zahradní technika, kde nabízíme křovinořezy, provzdušňovače, půdní vrtáky, štípačky na dřevo, zahradní traktory, jezírkové filtrace, atd. Vybírejte ruční nářadí, které potřebujete pro svoje hobby či práci.


Proč u nás nakupovat?
- stálý dohled nad stavem Vašich objednávek až po jejich úplné vyřízení
- široký výběr zboží ve všech patrech a rychlá dostupnost zboží
- skvělé ceny - nižší než v běžných obchodech
- v každém patře se o Vás starají odborníci, kteří rádi poradí
- vysoký standard všech služeb vč. dovozu zboží až do domu
- rychlé vyřízení splátkového prodeje přes internet - bez doložení příjmů a bez navýšení!

Novinky
Doporučujeme
Vyšívací stroj Brother - profesionální výšivka Váš úspěch v podnikání ve výjimečné ceně v omezený čas
Šicí stroj Lucznik 419 Milena
Aktuální novinky
Robotické vysavače Fobeli jsou domácí robotické vysavače, které představují revoluční a inteligentní řešení pro udržení čistoty v domácnosti. Robotické vysavače Fobeli v sobě spojují špičkovou technologii, vysokou účinnost, snadnou obsluhu a elegantní design, který je ozdobou každé domácnosti. Robotické vysavače Fobeli přinášejí naprosté pohodlí všem svým uživatelům. Tyto vysavače uklízejí samy a automaticky, takže během vysávání se uživatel může věnovat příjemnějším aktivitám. Na výběr je robotický vysavač Fobeli i900 červený a robotický vysavač Fobeli i900 stříbrný. Více informací po kliknutí na nadpis.
Vrtací šroubovák Protool je elektrický vrtací šrobovák s bezkartáčkovým elektronicky řízeným motorem, který zajišťuje velmi dlouho životnost a vysokou účinnost. Vrtací šroubovák Protool má lithium-iontový akumulátor, který dokáže zajistit velmi vysokou koncentraci energie při malé hmotnosti. Elektronicky řízený motor dodává ve spojení s lithium-iontovým akumulátorem velký šroubovací výkon, který je vyšší až o 100 %. Vrtací šroubovák Protool má až 3800 otáček za minutu, díky čemuž se vyznačuje rychlým a čistým postupem vrtání.
Pro všechny, kteří se chystají na lehké demoliční práce, přípravné práce nebo sekání drážek v cihlách, ve zdivu a lehkém betonu, nabízíme sekací kladivo DeWalt D25830k. Toto sekací kladivo lze používat v rozdílných pracovních úhlech díky zajištění sekáče v osmi různých polohách. Životnost sekacího kladiva je zajištěna unikátním těsnícím systémem, který zabraňuje pronikání i velmi jemného prachu do mechanismu. Celé sekací kladivo je zhotoveno tak, aby mechanismus dodával rázovou energii přímo nástroji, a omezil tak ztráty způsobené nadměrnými vibracemi. K dodávce kladiva je navíc připojeno užitečné příslušenství. Přečtěte si více informací po kliknutí na nadpis.
Prodáváme
Vyberte si z bohaté nabídky produktů pro vaše hobby, volný čas i domácnost. Vybrané produkty vám dodáme až do domu nebo do vámi určeného místa. Vybírat můžete v internetovém obchodě Ráj-šití.cz, kde naleznete širokou nabídku pro šicí stroje, overlocky i příslušenství pro nové i staré šicí stroje. Součástí internetového obchodu Ráj-šití.cz je i kategorie galanterie, žehlící lisy a mandly. Pro ty, které zrovna nezajímá šití a šicí stroj, ale naopak moderní vychytávky do domácnosti, je tady internetový obchod OK-produkt.cz. Na stránkách OK- produkt.cz naleznete robotické vysavače, bezdotykové koše i antibakteriální vysavače. Pokud chcete mít cenné věci v bezpečí, budete potřebovat trezory stěnové, trezory nábytkové či trezory na zbraně. Na OK-obchod.cz vám jistě poradí OK poradna, ve které naleznete spoustu užitečných odkazů.


Akční nabídka
TOP 10
Šicí stroj Lucznik 510 Anna
Trezory, udírny, robotické vysavače - OK produkt


iRobot
 
Copyright 2006 © OK business, s.r.o.
Svatopetrská 35/7, 617 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena
OK obchod.cz, Ráj-šití.cz, OK-produkt.cz, OK business, Lucznik, Mandly, Alfa-proj.cz, Šicí-stroj.cz, Zh-bren.cz

TOPlist