PříhlášeníRegistraceKošík: 0 Kč

Elektro

Elektro
Elektro
Vítejte v patře Elektro - v patře, kde naleznete nejnovějsí trendy z oblasti mobily a fotoaparáty. V kategorii Bílá technika nabízíme zboží pro vybavení Vašeho bytu, můžete si zde vybrat pračky, chladničky, myčky nádobí, sporáky, ledničky, vysavače, žehličky či mikrovlnné trouby. Nezapomeňte také navštívit oddělení elektronika, kde nabízíme televizory, MP3 přehravače, herní konzole, videokamery, domácí kino, kopírky, skartovací stroje  nebo pro snadnější cestovaní GPS navigace. Dále nabízíme počítače a příslušenství. Z naší nabídky si můžte vybrat tiskárny, monitory, externí pevný disk, notebooky, a další. Oddělení Elektro je plné novinek, ze kterých si vybere každý.

Proč u nás nakupovat?
- stálý dohled nad stavem Vašich objednávek až po jejich úplné vyřízení
- široký výběr zboží ve všech patrech a rychlá dostupnost zboží
- skvělé ceny - nižší než v běžných obchodech
- v každém patře se o Vás starají odborníci, kteří rádi poradí
- vysoký standard všech služeb vč. dovozu zboží až do domu
- rychlé vyřízení splátkového prodeje přes internet - bez doložení příjmů a bez navýšení!
Novinky
Doporučujeme
Vyšívací stroj Brother - profesionální výšivka Váš úspěch v podnikání ve výjimečné ceně v omezený čas
Šicí stroje, overlocky - Lucznik
Šicí stroj Lucznik 419 Milena
Aktuální novinky
Šicí stroj Lucznik 830 Ola je praktický mechanický šicí stroj pro občasné domácí šití a opravy. Tento šicí stroj se liší od běžných šicích strojů svým malým rozměrem. I přes značný velikostní rozdíl jsou tyto šicí stroje vybaveny klasickým 70 W motorem, mají kovovou kostru a šlapátko běžné velikosti. Šicí stroje Lucznik 830 Ola prošijí běžné materiály od lehkých až po středně těžké. Ola nabízí 13 stehů, celokovový kyvný CB chapač, volné rameno a 4-krokové šití knoflíkové dírky. Šicí stroj dále nabízí zabudovaný ořez nitě a zpětný chod. Pro více informací klikněte na nadpis.
Overlock Bernina 800 patří mezi špičky domácích overlocků za přijatelnou cenu. Tyto 2, 3 a 4-nitné 2-jehlové overlocky s diferenciálním podáváním a nastavitelným napětím nitě jsou vhodné pro všechny běžné materiály od hedvábí přes vlnu až po riflovinu. Overlock Bernina 800 nabízí 9 druhů stehů, navlékač spodního chapače, regulaci šířky ořezu a regulaci délky stehu. Overlocky Bernina 800 šijí rychlostí až 1500 stehů za minutu. Pro více informací klikněte na nadpis.
Šicí stroj Toyota Super Jeans je moderní mechanický šicí stroj, který je navíc vybaven speciální patkou pro šití rifloviny. Šicí stroje Toyota Super Jeans mají 15 šicích programů, horizontální rotační chapač, volné rameno i poloautomatické 4-krokové šití knoflíkové dírky. Šicí stroj Toyota Super Jeans umožňuje regulaci délky stehu, rychlou výměnu patek, má zpětný chod a vestavěný navlékač jehly. Šicí stroj má neobvyklý černý design. Pro více informací klikněte na nadpis.
Prodáváme
Vyberte si z bohaté nabídky produktů pro vaše hobby, volný čas i domácnost. Vybrané produkty vám dodáme až do domu nebo do vámi určeného místa. Vybírat můžete v internetovém obchodě Ráj-šití.cz, kde naleznete širokou nabídku pro šicí stroje, overlocky i příslušenství pro nové i staré šicí stroje. Součástí internetového obchodu Ráj-šití.cz je i kategorie galanterie, žehlící lisy a mandly. Pro ty, které zrovna nezajímá šití a šicí stroj, ale naopak moderní vychytávky do domácnosti, je tady internetový obchod OK-produkt.cz. Na stránkách OK- produkt.cz naleznete robotické vysavače, bezdotykové koše i antibakteriální vysavače. Pokud chcete mít cenné věci v bezpečí, budete potřebovat trezory stěnové, trezory nábytkové či trezory na zbraně. Na OK-obchod.cz vám jistě poradí OK poradna, ve které naleznete spoustu užitečných odkazů. 


Akční nabídka
TOP 10


iRobot
 
Copyright 2006 © OK business, s.r.o.
Svatopetrská 35/7, 617 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena
OK obchod.cz, Ráj-šití.cz, OK-produkt.cz, OK business, Lucznik.cz, Mandly, Alfa-proj.cz, Šicí-stroj.cz, Zh-bren.cz

TOPlist