PříhlášeníRegistraceKošík: 0 Kč

Hobby

Hobby

Hobby
Vítejte v patře Hobby - v patře, ve kterém nabízíme potřeby a zboží pro volný čas. Jste hudebník? Na své si přijdete v kategorii Hudební nástroje. Zboží můžete vybírat z podkategorií Akustické nástroje, Elektronické nástroje či příslušenství. Nabízíme bicí soupravy, klavíry, kytary, a další. Pro modeláře jsme připravili nabídku v kategorii Modely. V kategorii Modelová železnice lze zakoupit lokomotivy, vagóny, kolejivo a další zboží ve velikostech G, H0 a TT. Pokud rádi modelujete z papíru, určitě přivítáte kategorii Papírové modely, ve které naleznete hrady a stavby, vystřihovánky letadel, aut a lodí, apod. Příznivcům společenského života nabízíme společenské hry. A konečně nabízíme své zboží také pro chovatele. V kategorii Zverimex máte na výběr široký sortiment. Naši nabídku tvoří akvaristika, teraristika a potřeby a pomůcky pro hlodavce, pro kočky, pro psy a pro ptáky. Věříme, že si z naší nabídky vyberete zboží, se kterým vyplníte volné chvíle Vašeho dne.

 

Proč u nás nakupovat?
- stálý dohled nad stavem Vašich objednávek až po jejich úplné vyřízení
- široký výběr zboží ve všech patrech a rychlá dostupnost zboží
- skvělé ceny - nižší než v běžných obchodech
- v každém patře se o Vás starají odborníci, kteří rádi poradí
- vysoký standard všech služeb vč. dovozu zboží až do domu
- rychlé vyřízení splátkového prodeje přes internet - bez doložení příjmů a bez navýšení!

Novinky
Doporučujeme
Vyšívací stroj Brother - profesionální výšivka Váš úspěch v podnikání ve výjimečné ceně v omezený čas
Šicí stroje, overlocky - Lucznik
Šicí stroj Lucznik 419 Milena
Aktuální novinky
Cytomax je mimořádně účinný sportovní nápoj pro cvičení a trénink. Cytosport Cytomax přispívá k udržení výkonu na vysoké úrovni v delším časovém úseku. Cytosport Cytomax tak umožňuje trénovat intenzivněji a déle. Cytomax umožňuje zlepšit vytrvalost a rychlost, kdy lze ze sebe vydat více kalorií s menší ztrátou svalové hmoty. V Cytomaxu jsou kalorie z laktátu ideální, jelikož nejsou snadno přeměnitelné na tuk. Cytosport Cytomax je dodáván s příchutí citron a hrozen. Chcete-li se dozvědět více, klikněte na nadpis a navštivte stránku Cytomaxu, kde si tento výjimečný nápoj můžete objednat.
Jestliže chcete pro svého hlodavce něco dobrého, pak vám můžeme nabídnout Drops lesní plody hlodavec. Tyto Drops lesní plody značky GIMBORN jsou mléčné kuličky plněné mlékem a vitamíny, což zajišťuje výživu pro hlodavce. Kuličky jsou plné malin, ostružin a borůvek. Díky svému jedinečnému složení a kvalitnímu provedení jsou vynikající pochoutkou pro všechny hlodavce. Chcete, aby si váš hlodavec pochutnal? Pak mu určitě kupte Drops lesní plody s vynikající příchutí. Více info po kliknutí na nadpis.
Modelová železnice patří ke známým obdivuhodným lákadlům nejen pro malé, ale i pro velké. V kategorii Modelová železnice naleznete takových kouzel spoustu. Dnes Vám nabízíme osobní vlakovou soupravu ICE 3 od výrobce PIKO v měříku 1:87. Po Vaší domácí modelové železnici se můžete tento známý rychlovlak prohánět již brzy. Stačí navštívit stránku v kategorii Startovací sety a můžete nakupovat.
Prodáváme
Vyberte si z bohaté nabídky produktů pro vaše hobby, volný čas i domácnost. Vybrané produkty vám dodáme až do domu nebo do vámi určeného místa. Vybírat můžete v internetovém obchodě Ráj-šití.cz, kde naleznete širokou nabídku pro šicí stroje, overlocky i příslušenství pro nové i staré šicí stroje. Součástí internetového obchodu Ráj-šití.cz je i kategorie galanterie, žehlící lisy a mandly. Pro ty, které zrovna nezajímá šití a šicí stroj, ale naopak moderní vychytávky do domácnosti, je tady internetový obchod OK-produkt.cz. Na stránkách OK- produkt.cz naleznete robotické vysavače, bezdotykové koše i antibakteriální vysavače. Pokud chcete mít cenné věci v bezpečí, budete potřebovat trezory stěnové, trezory nábytkové či trezory na zbraně. Na OK-obchod.cz vám jistě poradí OK poradna, ve které naleznete spoustu užitečných odkazů.


Akční nabídka
TOP 10
Šicí stroj Lucznik 510 Anna
Trezory, udírny, robotické vysavače - OK produkt


iRobot
 
Copyright 2006 © OK business, s.r.o.
Svatopetrská 35/7, 617 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena
OK obchod.cz, Ráj-šití.cz, OK-produkt.cz, OK business, Lucznik.cz, Mandly, Alfa-proj.cz, Šicí-stroj.cz, Zh-bren.cz

TOPlist