PříhlášeníRegistraceKošík: 0 Kč

Hodinky, šperky

Hodinky, šperky

Vítejte na patře Hodinky, šperky. V tomto patře nabízíme široký sortiment z oboru hodinky, šperky, zlato, stříbro. V kategorii Hodinářství nabízíme hodiny, hodinky, budíky a stopky. V nabídce kategorie Zlatnictví najdete zlaté šperky, perly či titanové šperky, v kategorii Značkové šperky nabízíme šperky vynikajících značek, jako jsou Diloy šperky, Brosway šperky, Storm šperky, a další. Do kategorie Stříbrnictví jsme umístili stříbro. V nabídce patra Hodinky šperky nechybí ani značkové nože či meteorologické stanice. Vybírejte Barometry, teploměry a vlhkoměry, Galileo Galilei teploměry či prostředky pro měření tlaku. Veškeré zlato, stříbro, nože, šperky či hodiny, zkrátka vše v tomto oddělení je za skvělé ceny a za skvělých podmínek. Nabízíme ocelové šperky, značkové nože, titanové šperky. Prsteny moci a prsteny včetně značkových a luxusních šperků a prstenů. Zlato, šperky, stříbro jsou puncovány, dodávány do 2 dnů do domu a v krabičkách zdarma.

 

Proč u nás nakupovat?
- stálý dohled nad stavem Vašich objednávek až po jejich úplné vyřízení
- široký výběr zboží ve všech patrech a rychlá dostupnost zboží
- skvělé ceny - nižší než v běžných obchodech
- v každém patře se o Vás starají odborníci, kteří rádi poradí
- vysoký standard všech služeb vč. dovozu zboží až do domu
- rychlé vyřízení splátkového prodeje přes internet - bez doložení příjmů a bez navýšení!

Novinky
Doporučujeme
Vyšívací stroj Brother - profesionální výšivka Váš úspěch v podnikání ve výjimečné ceně v omezený čas
Šicí stroje, overlocky - Lucznik
Šicí stroj Lucznik 419 Milena
Aktuální novinky
Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II je domácí šicí stroj s výbornou výbavou. Tento šicí stroj je nyní ve výjimečné nabídce: sada šití a šicích pomůcek ZDARMA! Šicí stroj Amelia má volné rameno, 36 programů, overlockové stehy, čtyřkrokovou knoflíkovou dírku, automatický navlékač nitě, regulovatelnou šířku i délku stehu. Šicí stroj Lucznik Amelia má také regulaci přítlaku patky, ořez nitě a je dodáván s bohatým příslušenstvím. Šicí stroj má šicí mechanismus sestavený z kovových částí, což zajišťuje dlouhou životnost. Kvalitní šicí stroj se zajímavou slevou pořídíte na internetovém obchodě Ráj-šití.cz. Pro více informací klikněte na nadpis.
Hodinky Jacques Lemans F50060 jsou dámské hodinky s chronografem a minerálním sklíčkem. Tyto hodinky též zobrazují datum. Hodinky Jacques Lemans jsou prvotřídně kvalitní hodinky, jejichž spolehlivou službu navíc zajišťují proslavené švýcarské strojky ETA. Jedná se o luxusní hodinky, které jsou skutečným šperkem všude tam, kde chcete zaujmout.
Šperky The1 jsou šperky velmi oblíbené značky, která se do Česka dostává s kolekcemi Diabolik, Eva Kant a dalšími šperky z Itálie, které jsou vždy precizně propracované. Italský styl, vysoká kvalita, to jsou kategorie, které charakterizují šperky značky The1. Tváří pro módní ocelové šperky The1 je Diabolik - zloděj džentlmen, hrdina italského komiksu. Tváří pro dámské ocelové šperky The1 je Eva Kant - přítelkyně Diabolika. Máte rádi neobvyklé a zajímavé klenoty? Šperky The1 jsou tu pro vás. Originální a zcela se vymykající... to jsou šperky The1.
Prodáváme
Vyberte si z bohaté nabídky produktů pro vaše hobby, volný čas i domácnost. Vybrané produkty vám dodáme až do domu nebo do vámi určeného místa. Vybírat můžete v internetovém obchodě Ráj-šití.cz, kde naleznete širokou nabídku pro šicí stroje, overlocky i příslušenství pro nové i staré šicí stroje. Součástí internetového obchodu Ráj-šití.cz je i kategorie galanterie, žehlící lisy a mandly. Pro ty, které zrovna nezajímá šití a šicí stroj, ale naopak moderní vychytávky do domácnosti, je tady internetový obchod OK-produkt.cz. Na stránkách OK- produkt.cz naleznete robotické vysavače, bezdotykové koše i antibakteriální vysavače. Pokud chcete mít cenné věci v bezpečí, budete potřebovat trezory stěnové, trezory nábytkové či trezory na zbraně. Na OK-obchod.cz vám jistě poradí OK poradna, ve které naleznete spoustu užitečných odkazů.


Akční nabídka
TOP 10
Šicí stroj Lucznik 510 Anna
Trezory, udírny, robotické vysavače - OK produkt


iRobot
 
Copyright 2006 © OK business, s.r.o.
Svatopetrská 35/7, 617 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena
OK obchod.cz, Ráj-šití.cz, OK-produkt.cz, OK business, Lucznik.cz, Mandly, Alfa-proj.cz, Šicí-stroj.cz, Zh-bren.cz

TOPlist