PříhlášeníRegistraceKošík: 0 Kč

PC hry

PC hry
PC hry
Nabízíme počítačové hry, PS2 hry, PS3 herní konzole, hardware, software, multimedia, MP3, grafické karty a příslušenství ke hrám pro fandy počítačových her. Naleznete zde PC hry, jako jsou Adventury, Strategie, Sportovní hry, Logické hry, Simulátory, dětské hry, RPG, on-line hry. Poskytujeme také příslušenství ke hrám Nintendo, Playstation, Gameboy a další. Počítačové hry z naší nabídky osloví jak děti, tak dospělé. Kategorie PC hry poskytuje vše pro potěšení každého hráče počítačových her.

Proč u nás nakupovat?
- stálý dohled nad stavem Vašich objednávek až po jejich úplné vyřízení
- široký výběr zboží ve všech patrech a rychlá dostupnost zboží
- skvělé ceny - nižší než v běžných obchodech
- v každém patře se o Vás starají odborníci, kteří rádi poradí
- vysoký standard všech služeb vč. dovozu zboží až do domu
- rychlé vyřízení splátkového prodeje přes internet - bez doložení příjmů a bez navýšení!
Novinky
Doporučujeme
Vyšívací stroj Brother - profesionální výšivka Váš úspěch v podnikání ve výjimečné ceně v omezený čas
Šicí stroje, overlocky - Lucznik
Šicí stroj Lucznik 419 Milena
Aktuální novinky
Znáte PC hry s tematikou Harry Potter? Spousta pohádkové dobrodružství na dosah ruky! Navštivte Bradavice a pomozte Harrymu přežít náročný šestý ročník kouzelnické školy. Víte, co vše zažijete? Víte, co byste bez této PC hry nezažili? Vzrušující čarodějnické duely, míchání a vaření magických přísad, létání ve velkých výškách či vedení famfrpálského týmu Nebelvíru za vítězstvím... Odhalte identitu prince dvojí krve - klikněte na nadpis a navštivte stránku PC hry Harry Potter a Princ dvojí krve. Při dosahování cíle si dejte pozor na vše, co vás může svést ze stopy!
Nová osobní digitální váha Tanita BC-575 dokáže měřit tělesný tuk, vodu, svaly, viscerální tuk a další. Digitální váha Tanita je vybavena transparentními elektrodami. Osobní digitální váha Tanita BC-575 zobrazuje rozmezí zdravého tělesného tuku u dětí i u dospělých. V nastavení váhy lze rozlišit dospělý mód - od 18ti do 99ti let, dětský mód - pro děti od 7mi let a od výšky 110 cm a atletický mód - pro osoby, které 10 hodin týdně pravidelně alespoň 1 rok trénují. Funkce RECALL dokáže při zobrazení aktuálních výsledků po stisku tlačítka zobrazit i předchozí naměřené hodnoty. Klikněte na nadpis, a zjistíto o této osobní váze mnohem víc.
Spencer se nedočkal dobrých časů... Pět let po poražení Imperialů byl zrazen, uvězněn a odsouzen k trestu smrti vládou, které přísahal, za zločiny, které nespáchal. V den popravy odpálili teroristé masivní zbraň vyvolávající obrovské zemětřesení, které město změnilo v ruiny a vymazalo celé obyvatelstvo. Území v troskách, vzdušná obrana pod kontrolou teroristické organizace, zranitelnost nyní byla odhalena v celé nahotě! To je okamžik, kdy se na scénu vrací Bionic Commando. Klikněte na nadpis a kupte si tuto playstation. Nudit se rozhodně nebudete!
Prodáváme

Vyberte si z bohaté nabídky produktů pro vaše hobby, volný čas i domácnost. Vybrané produkty vám dodáme až do domu nebo do vámi určeného místa. Vybírat můžete v internetovém obchodě Ráj-šití.cz, kde naleznete širokou nabídku pro šicí stroje, overlocky i příslušenství pro nové i staré šicí stroje. Součástí internetového obchodu Ráj-šití.cz je i kategorie galanterie, žehlící lisy a mandly. Pro ty, které zrovna nezajímá šití a šicí stroj, ale naopak moderní vychytávky do domácnosti, je tady internetový obchod OK-produkt.cz. Na stránkách OK- produkt.cz naleznete robotické vysavače, bezdotykové koše i antibakteriální vysavače. Pokud chcete mít cenné věci v bezpečí, budete potřebovat trezory stěnové, trezory nábytkové či trezory na zbraně. Na OK-obchod.cz vám jistě poradí OK poradna, ve které naleznete spoustu užitečných odkazů.Akční nabídka
TOP 10
Šicí stroj Lucznik 510 Anna
Trezory, udírny, robotické vysavače - OK produkt


iRobot
 
Copyright 2006 © OK business, s.r.o.
Svatopetrská 35/7, 617 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena
OK obchod.cz, Ráj-šití.cz, OK-produkt.cz, OK business, Lucznik.cz, Mandly, Alfa-proj.cz, Šicí-stroj.cz, Zh-bren.cz

TOPlist