PříhlášeníRegistraceKošík: 0 Kč

Zahrada

Zahrada

Zahrada
Vítejte v oddělení Zahrada. Nabízíme vám sortiment Zahradní technika, Zimní technika a Zahradní náčiní. Krásná zahrada je tématem tohoto oddělení. Široká nabídka v patře Zahrada obsahuje domácí potřeby, potřeby pro zahradu, zahradní grily, prostředky péče o trávník, zavlažovací systémy pro zahradní jezírka. Dále zahradní nábytek, zahradní traktory, sekačky na trávu a další produkty pro zahradu. Vytvořte si jedinečnou kulisu zahrady dle svých představ. Potřebujete vybavit dílnu? V kategorii Dílna naleznete potřeby pro zahradní dílnu. A hledáte něco pro bydlení? V kategorii Vše pro bydlení a Potřeby pro domácnost naleznete rozsáhlou nabídku. Pro dětské radovánky je určena nabídka kategorie Dětský svět, a pro letní zábavu na zahradách slouží grily a potřeby pro grilování v kategorii Grily, grilování. Vybírejte, co potřebuje Vaše zahrada.


Proč u nás nakupovat?
- stálý dohled nad stavem Vašich objednávek až po jejich úplné vyřízení
- široký výběr zboží ve všech patrech a rychlá dostupnost zboží
- skvělé ceny - nižší než v běžných obchodech
- v každém patře se o Vás starají odborníci, kteří rádi poradí
- vysoký standard všech služeb vč. dovozu zboží až do domu
- rychlé vyřízení splátkového prodeje přes internet - bez doložení příjmů a bez navýšení!

Novinky
Doporučujeme
Vyšívací stroj Brother - profesionální výšivka Váš úspěch v podnikání ve výjimečné ceně v omezený čas
Šicí stroje, overlocky - Lucznik
Šicí stroj Lucznik 419 Milena
Aktuální novinky
Antibakteriální vysavače Raycop odstraňují bakterie, roztoče a další choroboplodné zárodky, a vytvářejí zdravý a čistý domov, který se stává oporou našeho zdraví. Antibakteriální vysavače Raycop mají unikátní čistící funkci, která s pomocí UV-C sterilizační lampy zabije až 99,9 % bakterií a 93,5 % roztočů. Vibrační destička uvolní hákovitě zakleslé roztoče a dvojstupňová mikroalergická filtrace v kombinaci s výkonným sáním efektivně odstraní roztoče z čalouněného nábytku a bytového textilu. Tento důmyslný a zdraví prospívající systém získal významná mezinárodní ocenění a nyní může sloužit i ve Vaší domácnosti. Pro více informací klikněte na nadpis.
Strávit příjemné letní chvíle na zahrádce za domem, to je asi to nejlepší na létě. Přátelské posezení s přáteli či příbuznými a vychutnávání si letního večera, to jsou ta pravá letní kouzla. Abyste si svoje léto opravdu užili, nabízíme sestavu zahradního nábytku MALI. Tato sestava zahrnuje stůl a dvě lavice. Sestava je bez povrchové úpravy, vyrobená z masivní borovice. Síla materiálu činí 40 mm. Pro podrobnější informace klikněte na nadpis.
Benzínová pila Homelite HCS 3335A je hobby řetězová pila s benzinovým motorem. Tato motorová řetězová pila Homelite se vyznačuje vysokým výkonem, moderním technickým provedením, ergonomickým designem a vyoským bezpečnostním standardem. Díky těmto charakteristikám patří patří hobby pila Homelite k absolutní špičce v hobby řezání. Pila je vybavena řadou prvků zvyšujících bezpečnost a usnadňujících ovládání, což z ní činí ideálního společníka všude tam, kde potřebujete ve svém volném čase řezat.
Prodáváme
Vyberte si z bohaté nabídky produktů pro vaše hobby, volný čas i domácnost. Vybrané produkty vám dodáme až do domu nebo do vámi určeného místa. Vybírat můžete v internetovém obchodě Ráj-šití.cz, kde naleznete širokou nabídku pro šicí stroje, overlocky i příslušenství pro nové i staré šicí stroje. Součástí internetového obchodu Ráj-šití.cz je i kategorie galanterie, žehlící lisy a mandly. Pro ty, které zrovna nezajímá šití a šicí stroj, ale naopak moderní vychytávky do domácnosti, je tady internetový obchod OK-produkt.cz. Na stránkách OK- produkt.cz naleznete robotické vysavače, bezdotykové koše i antibakteriální vysavače. Pokud chcete mít cenné věci v bezpečí, budete potřebovat trezory stěnové, trezory nábytkové či trezory na zbraně. Na OK-obchod.cz vám jistě poradí OK poradna, ve které naleznete spoustu užitečných odkazů.


Akční nabídka
TOP 10
Trezory, udírny, robotické vysavače - OK produkt


iRobot
 
Copyright 2006 © OK business, s.r.o.
Svatopetrská 35/7, 617 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena
OK obchod.cz, Ráj-šití.cz, OK-produkt.cz, OK business, Lucznik.cz, Mandly, Alfa-proj.cz, Šicí-stroj.cz, Zh-bren.cz

TOPlist