PříhlášeníRegistraceKošík: 0 Kč

Zdraví

Zdraví

Zdraví
zdravá výživa a aktivní styl života jsou předpoklady vývoje zdravého člověka. Základní přístup k udržení si pozitivní nálady, zdraví, vitality, krásy - cesta k dlouhověkosti. V patře Zdraví najdete vše pro harmonii těla i ducha. Široká škála produktů zdravé výživy, fitness přípravků, fitness náčiní a fitness zařízení pro aktivity celé rodiny i jednotlivce. Potřebujete snížit tělesnou hmotnost? Navštivte kategorii Dieta a hubnutí. Pro pohyb nabízíme v kategorii Fitness nářadí veslařské trenažéry, běžecké trenažéry, rotopedy, posilovací stroje a masážní přístroje. Pro podporu správné funkce organismu v naší nabídce nechybí ani vitamíny - minerály. Vyberte si zboží v kategoriích Zdraví z přírody, Výživa pro maminky, Pro děti či Ochrana proti slunci. Pro správnou funkcí kloubů nabízíme v kategorii Kloubní výživa přípravky pro sportovce a pro starší lidi. Nezapomínejte, že i Vaše zdraví potřebuje náležitou pozornost.

Proč u nás nakupovat?
- stálý dohled nad stavem Vašich objednávek až po jejich úplné vyřízení
- široký výběr zboží ve všech patrech a rychlá dostupnost zboží
- skvělé ceny - nižší než v běžných obchodech
- v každém patře se o Vás starají odborníci, kteří rádi poradí
- vysoký standard všech služeb vč. dovozu zboží až do domu
- rychlé vyřízení splátkového prodeje přes internet - bez doložení příjmů a bez navýšení!

Novinky
Doporučujeme
Vyšívací stroj Brother - profesionální výšivka Váš úspěch v podnikání ve výjimečné ceně v omezený čas
Šicí stroje, overlocky - Lucznik
Šicí stroj Lucznik 419 Milena
Aktuální novinky
Šicí stroj AEG 680 Premium Line je elektronický domácí šicí stroj s nadstandardním programovým vybavením. Šicí stroje AEG 680 mají horizontální rotační chapač, volné rameno, 191 šicích programů, 99 druhů stehů a 5 typů automatické knoflíkové dírky šité na 1-krok. Tento šicí stroj nabízí také polohování jehly nahoře/dole, zrcadlové otočení stehů či horizontální polohování jehly (vlevo, vpravo) a tlačítko START/STOP pro šití bez pedálu. Součástí šicího stroje je i navlékač jehly a ořez nitě. Pro více informací klikněte na nadpis.
Šicí stroj Brother NV 10 je elektronický domácí šicí stroj s LCD displejem. Tento šicí stroj má horizontální rotační chapač, volné rameno a 16 šicích programů. Displej udává informace o délce a šířce stehu. Šicí stroje Brother NV 10 se vyznačují jednoduchým ovládáním a jsou vhodné i pro začátečníky, kteří preferují šicí stroj elektronický před mechanickým. Uživatele jistě potěší i 3 typy automatické knoflíkové dírky šité na 1-krok, regulace délky i šířky stehu, automatické zapošití a automatický navlékač jehly. Pro více informací klikněte a nadpis.
Šicí stroj 2020 Balladyna II je elektronický šicí stroj s LCD displayem pro domácí využití. Šicí souprava v hodnotě 200,- Kč ZDARMA. Šicí stroje 2020 Balladyna jsou šicí stroje vybavené horizontálním rotačním chapačem, volným ramenem, plynulou regulací šířky, délky a rychlosti šití a nabízejí 60 stehů. Ve standardu je 11 typů plně automatických knoflíkových dírek, automatický navlékač jehly. Extra vysoký zdvih patky, funkce polohování jehly, funkce automatického zapošití, patchworkové stehy stejně jako možnost dokoupení přídavné pracovní plochy předurčuje tyto šicí stroje nejen pro milovníky šití patchworku. Šicí stroj bez problému zvládá i šití více vrstev rifloviny a jiných silných materiálů. Šicí stroj 2020 Balladyna II má ve výbavě již v ceně naprostou většinu patek, čímž se liší od většiny strojů stejné kategorie! Ve výbavě je i tvrdý kryt. Šicí stroj se vyznačuje tichým chodem.
Prodáváme
Vyberte si z bohaté nabídky produktů pro vaše hobby, volný čas i domácnost. Vybírat můžete v internetovém obchodě Ráj-šití.cz, kde naleznete širokou nabídku pro šicí stroje, overlocky, coverlocky i příslušenství pro nové i staré šicí stroje, vyšívací stroje a šicí a vyšívací stroje. Na Ráj-šití.cz naleznete šicí stroje Lucznik, šicí stroje Janome, šicí stroje Brother, šicí stroje Toyota, šicí stroje Zetina, šicí stroje Veronica, šicí stroje Elna, šicí stroje Gritzner, šicí stroje Bernina a další. Součástí internetového obchodu Ráj-šití.cz je i kategorie galanterie, žehlící lisy, domácí spotřebiče a mandly. Pro ty, které zrovna nezajímá šití a šicí stroj, ale naopak moderní vychytávky do domácnosti, je tady internetový obchod OK-produkt.cz. Na stránkách OK- produkt.cz naleznete robotické vysavače, bezdotykové koše i antibakteriální vysavače, udírny Bradley. Pokud chcete mít cenné věci v bezpečí, budete potřebovat trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory nebo trezory na zbraně.


Akční nabídka
TOP 10
Šicí stroj Lucznik 510 Anna
Trezory, udírny, robotické vysavače - OK produkt


iRobot
 
Copyright 2006 © OK business, s.r.o.
Svatopetrská 35/7, 617 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena
OK obchod.cz, Ráj-šití.cz, OK-produkt.cz, OK business, Lucznik.cz, Mandly, Alfa-proj.cz, Šicí-stroj.cz, Zh-bren.cz

TOPlist